ROYAL BAY® - kompresní novinky za super ceny

obrazek
19. dubna 2017 19:58, aktualizováno 18:58,

K dlouhým běžeckým tratím a závodům typu půlmaraton,
třeba právě ten Plzeňského kraje, patří vysoká zátěž
organismu sportovce a v závěru radost i bolest zároveň.
Zkuste s českou značkou kompresních produktů ROYAL BAY®
v cílové rovince zakusit o kousek více radosti a kousek

méně bolesti.

Vnímání komprese je velmi individuální a každému sportovci vyhovuje jiný přístup. Někteří preferují využití kompresních produktů pouze při tréninku, jiní při tréninku i závodu, další pouze pro regeneraci unavených svalů po sportovním výkonu. Stejně tak si každý sportovec obvykle musí na použití kompresního oblečení zvyknout a vyzkoušet jak míru komprese, tak typ produktu, který mu vyhovuje.

ROYAL BAY® svoji produkci rozděluje jednak dle úrovně komprese – od LIGHT až po VERY STRONG – jednak dle velikosti/obvodu lýtka/stehna každého jednotlivce. Jedině tak totiž může zajistit správné působení a rozložení tlaků výrobků na tělo sportovce.

Pro jarní sezónu 2017 přichází tato značka se 2 zásadními novinkami, které představila široké veřejnosti na mezinárodním sportovním veletrhu ISPO Mnichov 2017, s kompresními kraťasy ROYAL BAY® Extreme a s výrobní řadou ROYAL BAY® Air.

Kompresní kraťasy ROYAL BAY® Extreme
Tyto šortky jsou v nabídce v dámském a pánském střihu, obojí ve 4 velikostech. Jedná se o kraťasy s implementovanými kompresními stehenními návleky Extreme. Jistě oceníte vysokou prodyšnost materiálu, stejně jako jeho rychleschnoucí efekt. Výrobek je vnímán jako „druhá kůže“. Komprese (úroveň VERY STRONG) je zacílena na oblast stehen, sedová část je díky roztažnosti materiálu do všech stran příjemná a dobře se přizpůsobí tělu každého sportovce. Voňavá antimikrobiální úprava Sanitized®Silver je samozřejmostí.

Výrobní řada ROYAL BAY® Air
Řada ROYAL BAY® Air je vyrobena s odlehčeným materiálovým zpracováním, avšak při zachování silné komprese (STRONG). Produkty jsou tak vhodnější pro sport v teplých měsících, pro halové sporty nebo pro sportovce, kteří se výrazně potí. V řadě ROYAL BAY® Air jsou v nabídce kompresní podkolenky a kompresní lýtkové návleky, a to ve čtyřech barevných provedeních, které snadno zkombinujete se svým outfitem. Brzy řadu rozšíří i sportovní ponožky střihu high-cut i low-cut. Jak jsou běžci zvyklí, řada je opatřena antimikrobiální ochranou Sanitized®Silver zabraňující množení nežádoucích mikroorganismů a vzniku nežádoucích pachů a bezpečnostními reflexními prvky.


 

Repre v „českých barvách“
Chtějí-li sportovci podpořit hrdost k svému původu – k České republice – nabízíme rovněž možnost „přiznat barvu“. Mnozí vítají použití našich kompresních podkolenek ROYAL BAY® Classic CZECH při reprezentaci na zahraničních závodech či eventech. Není nic jednoduššího než dopřát svým lýtkám péči silné, avšak příjemné odstupňované komprese v barvách trikolóry. Kromě edice CZECH nabízí značka ROYAL BAY® také „kompresky“  pro přespolní, a to v edici GERMAN, SLOVAK a POLSKA.

Na promo stánku na Krajském půlmaratonu Plzeňského kraje
Vám náš promo tým odborně poradí s výběrem správného výrobku a komprese,
 navíc jsme pro Vás připravili zajímavou maratonskou slevu
20 % na celou kompresní produkci ROYAL BAY®.

 

----------
O ARIES, a.s.
Značka ROYAL BAY® je součástí portfolia značek firmy ARIES, a.s., která má víc než 25 let zkušeností na trhu zdravotní komprese. ARIES je česká rodinná společnost. Důležitou součástí vlastní výroby situované v Krkonoších je oddělení výzkumu a vývoje, stejně tak jako expertní skupina sportovců, se kterou se prototypy produkce testují. Na trh přináší ARIES kvalitní produkty s rozmanitými benefity s cílem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.