Nemáte pro své blízké vánoční dárky? Kupte jim startovné!

obrazek
20. prosince 2022 09:13, aktualizováno 12:46, Mgr. René Zeithaml

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim startovné na oblíbený závod. Půlmaraton Plzeňského kraje odstartuje 22. dubna 2023 v areálu Škodaland Plzeň. Cena za dárkový poukaz se startovným je stejná jako při běžné online registraci na našem webu.

DÁRKOVÝ POUKAZ A ČASOPIS SVĚT BĚHU
Na výběr máme hned několik tras. Půlmaraton, OMEXOM krajskou desítku, krajskou pětku, týmový běh a dětské běhy, které jsou pro nejmladší sportovce zadarmo. Po zaplacení dostanete na email dárkový poukaz a roční předplatné časopisu Svět běhu.

CERTIFIKOVANÁ TRAŤ PŮLMARATONU
Velmi náročná trať vedoucí přes Litice, Šlovice, Dobřany a Lhotu zpět k Borské přehradě je oblíbeným závodem mnohých příznivců běhu. Což dokládá například účast naší současné nejlepší vytrvalkyně Marcely Joglové v roce 2017, kdy vítězstvím na tomto závodě vlastně neoficiálně odstartovala svoji skvělou kariéru.

K REGISTRACI OBJEDNEJTE I TRIKO A ČELENKU
Jako každý rok, i letos jsou pro všechny zájemce připravena originální trika s vizuálem závodu. Novinkou letošního ročníku jsou funkční pánské a dámské čelenky, které si můžete k triku v rámci registrace zakoupit.

DOPROVODNÝ PROGRAM LÁKÁ NEJEN BĚŽCE, ALE I DIVÁKY
Pro všechny účastníky, ale i jejich rodinné příslušníky, doprovod nebo jen příznivce běhu, bude v areálu Škodaland připraven bohatý doprovodný program. Kromě vystoupení oblíbené kapely POPs je připravena horolezecká stěna, bungee running – bungee basketball či rodeo býk. Nejmenší se mohou těšit na malování na obličej. V areálu bude také fotostěna, kde si každý může udělat vlastní foto.

DOBŘANY – FAN ZÓNA PŘÍJEMNÝ PRŮBĚH MĚSTEM SE SKUPINOU SEMTEX.
Zajímavé oživení pro všechny účastníky půlmaratonského závodu bude čekat tradičně i ve městě Dobřany, přes které závod vede a navíc se zde láme do své druhé poloviny. Dobřany při každém ročníku půlmaratonem žijí a připraví vždy nějaké velké překvapení, které závodníkům zpříjemní běh a dodá sil a energii do další části závodu. Skvělou sportovní atmosféru podpoří také tradičně vystoupení kapely Semtex.