Program Půlmaratonu Plzeňského kraje

obrazek
31. března 2023 11:48, Helena Kapicová DiS.

Půlmaraton Plzeňského kraje láká na bohatý doprovodný program. Všichni příznivci běhu si v sobotu 22. dubna 2023 mohou užít v areálu Škodaland v Plzni skvělou zábavu.

Tentokrát se o hudební doprovod postará skupina POPs. Uslyšíte ty největší hity světové hudební scény z osmdesátých a devadesátých let. Děti, ale i dospělí si mohou zařádit na rodeo –⁠ elektrickém býku, který jistě pobaví všechny bez rozdílu věku. Jedná se totiž o jednu z nejoblíbenějších atrakcí. Připravili jsme si pro vás již tradičně horolezeckou stěnu a bungee running – bungee basketball –⁠⁠ zábavnou atrakci, jejímž smyslem je doběhnout proti odporu gumového lana co nejdále a zaskórovat do basketbalového koše, resp. nasázet více košů než vaši soupeři. Nejmenší se mohou těšit na malování na obličej. V areálu bude také fotostěna, kde si každý může udělat vlastní foto.

Dobřany – FAN zóna a příjemný průběh městem se skupinou SEMTEX

Zajímavé oživení pro všechny účastníky půlmaratonského závodu bude čekat tradičně i ve městě Dobřany, přes které závod vede a navíc se zde láme do své druhé poloviny. Dobřany při každém ročníku půlmaratonem žijí a připraví vždy nějaké překvapení, které závodníkům zpříjemní běh a dodá sil a energii do další části závodu. Skvělou sportovní atmosféru podpoří vystoupení kapely Semtex.Galerie

Soubory ke stažení