Speciální trenažery pro hendikepované na půlmaratonu

obrazek
23. března 2023 16:52, Helena Kapicová DiS.

Nezisková organizace „Cesta za snem“ bude již druhým rokem součástí Půlmaratonu Plzeňského kraje. Už 22. dubna tak budete mít jedinečnou příležitost si na speciálních trenažerech vyzkoušet, jak sportují hendikepovaní lidé. Cílem této jedinečné akce je propojení zdravých a hendikepovaných sportovců.

Součástí pojízdného sportoviště budou speciální trenažery. Na handbiku si můžete zkusit simulující jízdu na kole. Na multifunkčním trenažeru zase pádlování, veslování a běžecké lyžování. Navíc se můžete zapojit do soutěže o zajímavé ceny. Vyhraje ten, kdo na trenežarech ujede nejvíc km. V kategoriích mužů, žen a dětí oceníme na pódiu tři nejlepší.

Za Cestou za snem přijede také společnost Otto Bock. Její zaměstnanci nám předvedou, jak se na těchto speciálních trenažerech jezdí. Věřte, že se jim to daří, již 2x se stali vítězi akce Czech Tour. Právě v této soutěži drží absolutní rekord, ujeli více než 70 kilometrů za pouhou jednu hodinu. Právě na Půlmaratonu Plzeňského kraje se pokusí tento rekord překonat. Co myslíte, podaří se jim to? Budeme jim rozhodně držet palce!

Více informací o Cesta za snem, z.s. najdete na webových stránkách www.cestazasnem.cz


Galerie